2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan

  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan Νέα Υόρκη βρίσκεται μόνο 1 χλμ. από την 5η Λεωφόρο και είναι κοντά σε πολλούς τουριστικούς προορισμούς της περιοχής. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 15 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Κεντρικός Grand και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων hell's kitchen - open loop.

Το διαμέρισμα απέχει 3 χλμ. από το Μουσείο Γκούγκενχαϊμ, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο Madame Tussauds Νέας Υόρκης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan. Ο σταθμός του μετρό 7 Av. βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan Νέα Υόρκη
Private Loft In Hells Kitchen Near Times Square
Τιμή μόνο για κινητά

Private Loft In Hells Kitchen Near Times Square

43 μ από το κατάλυμα
USD 294 USD 265
ανά νύχτα
Stunning 3Bd In Manhattan
Τιμή μόνο για κινητά

Stunning 3Bd In Manhattan

94 μ από το κατάλυμα
809-4B Studio Balcony W D Prime Location
Τιμή μόνο για κινητά

809-4B Studio Balcony W D Prime Location

140 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan;
      Το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Ripley's Believe It or Not.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan περιλαμβάνουν Μάντισον Σκουέαρ Γκάρντεν, Μητροπολιτικό Μουσείο Τέχνης καθώς και Μνημείο 11ης Σεπτεμβρίου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan κοστίζει 1100$.
    • Στο το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα 2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan περιλαμβάνουν Ellen's Stardust Diner και Junior's και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2 Bedroom Paradise In Hells Kitchen Manhattan Νέα Υόρκη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο